Hirdetés 2017. június 25.

• Nagy szeretettel köszönöm a kedves testvéreknek, akik a Szent László Emlékév kiemelkedő eseményeként pénteken 17 órakor Társszékesegyházunkban fogadták Győrből érkező Szent László királyunk fejereklyéjét, majd18 órától Dr. Veres András győri megyéspüspök, a püspöki konferencia elnöke által bemutatott szentmisén imádságos lélekkel részt vettek-
  • Külön köszönöm azoknak,akik június 24-én a 11 órai szentmisén részt vettek Szabolcs községben. A szent lovagkirály közbenjárására hallgassa meg a Mindenható Isten ezen ünnepi alkalmakon megfogalmazott imáinkat.
  • Ezen a nyáron 8 és 16 év közötti fiú ministránsok számára a tábor Debrecenben a Szent József Kollégiumban lesz július 24-29. között. A táboroztatás költsége 15.000.-Ft, amelyből 1/3 rész terheli a résztvevőt, a plébániát és az egyházmegyét. A jelentkezéshez jelentkezési lap kitöltése szükséges, amelyet a plébánián kérhetnek.

Liturgikusrend (június 26 - július 02.)

• ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP
    • 08.30 Vasárnapi imacsokor