Hirdetés 2017. április 9.

• Köszönöm mindazoknak akik, a nyíregyházi egyházközségek városi keresztútján tanúságtevő, imádságos lelkülettel részt vettek.
  • Jeremiás próféta Siralmait imádkozunk és énekeljük templomunkban, a gregorián dallamok e napok szomorúságát szólaltatják meg.
  • A nagypéntek szigorú böjti nap: húst, húsféleséget nem ehetünk, háromszor lehet étkezni és egyszer jóllakni.
  • Nagyszombaton régi szép szokás szerint a Szent Sír látogatására bátorítjuk a kedves testvéreket. Templomunk reggel 8 órától déli tizenkettő óráig látogatható.
  • Reménykeltő, szent Húsvétban részesítsen minket és e hirdetés minden kedves olvasóját az értünk megfeszített és feltámadt Úr Jézus Krisztus!
  • A Szent Imre Katolikus Óvoda 2017 szeptemberétől új óvodai csoportjaihoz vallását gyakorló óvodapedagógusokat és dajkákat alkalmaz a beiratkozó gyermekek létszámától függően. A pályázat leadható az óvodában, Szarvas u. 19 sz. alatt, benyújtásának határideje: 2017. április 20. Az új épületrész alapkőletétele 2017. április 05-én 13.00 órakor lesz, amelyre szeretettel várunk minden érdeklődőt. Szeretettel várjuk óvodánk új csoportjaiba azokat a gyermekeket 3 -6 év között, akiket szüleik keresztény értékrend szerint szeretnének neveltetni. Az óvodai beiratkozás ideje: 2017. április 20-21-24.

Liturgikusrend (április 10 - 17.)

• 16.30 Jeremiás próféta siralmai
  • NAGYCSÜTÖRTÖK