Hirdetés 2017. április 16.

• Megköszönöm mindazok munkáját, szolgálatát, akik a Húsvéti ünnepek alatt szolgálatukkal hozzájárultak a szent napok minél méltóbb megünnepléséhez! Isten fizesse meg az ő jóságúkat!
  • Az ünnepek alkalmából az egyházi heti lapok dupla számban jelentek meg, ezért az áruk is változott. Megérkezett Egyházmegyénk újsága, az ÖRÖMHÍR. Bátorítjuk a kedves Testvéreket, hogy minél többen vigyék haza, olvassanak, tájékozódjanak egyházmegyénk életéről.
  • Egyházmegyei Ministráns Találkozót rendezünk a Szent László évében Szent Imre Gimnázium, 2017. április 22. Nagy szeretettel várjuk a ministránsokat!
  • Jövő vasárnap lesz az Isteni Irgalmasság Vasárnapja. Örökösföldön 17 órakor kezdődik az ünnepi, búcsúi szentmise, amelyet SZABÓ JÓZSEF az egri Érseki Papnevelő Intézet spirituálisa mutat be. A szentmisét megelőzően 15 órától az irgalmasság óráját végezzük az Oltáriszentség előtt, 16 órától előadás lesz. Mindenkit szeretettel hívnak és várnak!
  • A Szent Imre Katolikus Óvoda szeretettel várja új csoportjaiba azokat a gyermekeket 3 -6 év között, akiket szüleik keresztény értékrend szerint szeretnének neveltetni. Az óvodai beiratkozás ideje: 2017. április 20-21-24
  • Szívből kívánom a testvéreknek és e hirdetés minden kedves olvasójának Isten szeretetének és a föltámadás örömének mély befogadását és megtapasztalását! Legyünk a húsvéti öröm lelkes és boldog kovászai és hirdetői világunkban! Alleluja!

Liturgikusrend (április 17 - 23.)

• HÚSVÉTHÉTFŐ
    • 08.30 Ünnepnapi imacsokor